O mně

Kdo jsem?

Jmenuji se Natanael Adamec a jsem paměťový lektor. To znamená, že vedu kurzy nebo semináře zrychleného učení, na kterých lidem ukazuji, jak se učit maximálně efektivně. A to i s pomocí paměťových technik.

Všechno, co na svých kurzech učím, mám vyzkoušeno na sobě a na ostatních v praxi – a to se skvělými výsledky. Každý člověk, který prošel kurzem nebo osobní konzultací, byl překvapený a nadšený z toho, jak rychle a snadno je možné se učit. Ať už se jednalo o cizí slovíčka, jména a obličeje, čísla, text k naučení a tak dále. V podstatě cokoliv.

Přijde mi nesmyslné, že většna lidí a hlavně studentů nikdy neslyšela o opravdu efektivních metodách učení. Tuhle situaci chci změnit. Chci pomoci studentům a všem lidem, kteří na sobě chtějí pracovat, aby využili potenciál své mysli naplno a učili se rychle a efektivně.

Proto jsem založil projekt “Revoluční učení”. Ten sleduje dva hlavní cíle:

  1. 1.  rozšířit povědomí o paměťových technikách a vzbudit o ně zájem 

  2. 2. dosáhnout doslova revoluce ve způsobu, jakým se žáci a studenti ve školách učí

Proč se o metody efektivního učení zajímat?

Je to naprosto jednoduché. Bohužel, mnoho lidí bojuje s tzv. “špatnou pamětí”. Jsou naštvaní a vystresovaní, když se snaží už roky naučit cizí jazyk, ale nová slovíčka jim neustále vypadávají, když mají před druhými přednášet a ví, že zapomenou, o čem chtějí mluvit, když si nedokážou vybavit jméno člověka, s kterým se nedávno seznámili, nebo když po hodinách strávených biflováním nedosáhnou odpovídajích výsledků.

Paměť a schopnost si pamatovat jsou pro člověka nesmírně důležité. A to zvláště v dnešní době, kdy jsme vystaveni obrovskému množství informací. Dovednosti a znalosti se velice cení. A když se je umíte učit efektivně, získáváte obrovskou výhodu nad ostatními.

 

Na kurzech vyučuji mimo jiné paměťové techniky, se kterými je učení:

RYCHLEJŠÍ
ZÁBAVNĚJŠÍ
a ULOŽENÉ INFORMACE VÁM ZŮSTANOU V PAMĚTI TAK DLOUHO, JAK JEN CHCETE

Bohužel, o efektivních metodách učení drtivá většina lidí vůbec neví. Ale nebojte, tuto situaci nenechám jen tak! Chci se postarat o doslova revoluci v učení! Chci, aby o efektivních metodách učení věděl každý student.

 

Přidej se do mého týmu

Chceš být toho všeho součástí? Pak se ke mně přidej!

 

Jak mi můžeš pomoci?

Naprosto jednoduše! Uděláš skvělou práci, když paměťové techniky budeš šířit dál! Řekni o nich co nejvíce lidem ve svém okolí nebo tuto stránku sdílej s ostatními! A nejlépe si o zrychleném učení najdi více informací, abys na vlastní oči viděl/a, jak snadné může učení být!

Kdyby ses chtěl/a ještě na cokoliv zeptat, neváhej mi napsat.